PROCEDURA ZAKUPU

MASZ DO WYBORU DWIE OPCJE NASZEGO POŚREDNICTWA

I. TYLKO PRZESYŁKA
 1. Samodzielnie dokonujesz zakupu produkt w USA korzystając z podanych linków do sklepów online
  Ceny w sklepach podane są przeważnie w netto i nie zawierają podatku. Podatek średnio wynosi w granicach 4-12% w zależności od stanu – czasami zero.
 2. Podczas procedury zakupu wybierasz wysyłkę na podany przez nas adres (wiele sklepów nie prowadzi wysyłki towaru poza granice USA)
 3. Po otrzymaniu przesyłki ze sklepu- przepakowujemy ją, ważymy, wyceniamy koszty przesyłki do Polski i uzgadniamy szczegóły wysyłki z zamawiającym. Towar zostaje wysłany pod wskazany adres.
 4. Należy pamiętać, że koszty wysyłki liczone są na podstawie wagi przesyłki oraz także wymiarów paczki. Z tego powodu koszty wysyłki podawane przez nas podczas początkowej kalkulacji są przybliżone. Dopiero, gdy towar/paczka jest w naszym posiadaniu możemy określić dokładnie koszt przesyłki i ewentualnie korygujemy podany wcześniej koszt przesyłania ( czasami może nastąpić dopłata do wcześniejszej kwoty) – jednakże staramy się unikać takich sytuacji.
II. MY KUPUJEMY TOWAR I PRZESYŁAMY GO DO POLSKI
 1. Wyszukujesz produkt korzystając z linków do sklepów lub podajesz nazwę i opis produktu, który chcesz kupić.
 2. Ceny w sklepach podane są zazwyczaj w netto bez podatku zazwyczaj od 4-12% w zależności od stanu-czasami zero
 3. Składasz do nas zamówienie
 4. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy do ciebie potwierdzenie oraz koszt transakcji (cena zakupu+ podatek w USA+koszt przesyłki w Usa/+ wysyłka do polski + nasza prowizja)
 5. Po akceptacji dokonujesz zapłaty w wybrany przez ciebie sposób z opcjami podanymi przez nas.
 6. Przystępujemy do zakupu produktu i otrzymaniu przesyłki przepakowujemy ją, ważymy, wyceniamy koszty przesyłki do Polski i uzgadniamy szczegóły wysyłki z zamawiającym. Towar wysyłamy pod wskazany adres

Niezależnie od wyboru opcji, pobierana jest prowizja.